RN73H1ETTP2211D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2211D10
JLCPCB Part #
C2546405
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS