RN73H1ETTP2200B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2200B25
JLCPCB Part #
C186121
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 63mW ±0.1% ±25ppm/K 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS