RN73H1ETTP2181B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2181B10
JLCPCB Part #
C4356223
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS