RN73H1ETTP2180B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2180B25
JLCPCB Part #
C2534793
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS