RN73H1ETTP2150B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2150B50
JLCPCB Part #
C2534676
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS