RN73H1ETTP2131B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2131B10
JLCPCB Part #
C2554164
Description
2.13kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS