RN73H1ETTP2083D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2083D50
JLCPCB Part #
C2514230
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS