RN73H1ETTP2081B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2081B50
JLCPCB Part #
C4000611
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS