RN73H1ETTP2051B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2051B50
JLCPCB Part #
C2536771
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS