RN73H1ETTP2051B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2051B10
JLCPCB Part #
C3950084
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS