RN73H1ETTP2001F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2001F50
JLCPCB Part #
C2515769
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS