RN73H1ETTP1980B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1980B10
JLCPCB Part #
C2554630
Description
198Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS