RN73H1ETTP1911D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1911D50
JLCPCB Part #
C2514706
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS