RN73H1ETTP1910D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1910D10
JLCPCB Part #
C2547386
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS