RN73H1ETTP1843B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1843B25
JLCPCB Part #
C2535007
Description
-55℃~+155℃ 184kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS