RN73H1ETTP1842C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1842C50
JLCPCB Part #
C4008048
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 18.4kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS