RN73H1ETTP1841F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1841F50
JLCPCB Part #
C4233221
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS