RN73H1ETTP1820F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1820F25
JLCPCB Part #
C2513426
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS