RN73H1ETTP1801B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1801B50
JLCPCB Part #
C2536782
Description
1.8kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS