RN73H1ETTP1740B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1740B50
JLCPCB Part #
C2537114
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS