RN73H1ETTP1691B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1691B50
JLCPCB Part #
C2536802
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS