RN73H1ETTP1670B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1670B50
JLCPCB Part #
C4126990
Description
167Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS