RN73H1ETTP1653B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1653B50
JLCPCB Part #
C3929222
Description
165kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS