RN73H1ETTP1643C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1643C50
JLCPCB Part #
C4135186
Description
-55℃~+155℃ 164kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS