RN73H1ETTP1603B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1603B25
JLCPCB Part #
C2535051
Package
0402
Description
160kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS