RN73H1ETTP1581F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1581F50
JLCPCB Part #
C4136414
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS