RN73H1ETTP1580C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1580C50
JLCPCB Part #
C2537288
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS