RN73H1ETTP1520C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1520C10
JLCPCB Part #
C2554439
Description
-55℃~+155℃ 152Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS