RN73H1ETTP14R2F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP14R2F50
JLCPCB Part #
C2515482
Description
14.2Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS