RN73H1ETTP1491F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1491F25
JLCPCB Part #
C2515665
Description
-55℃~+155℃ 1.49kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS