RN73H1ETTP1472C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1472C50
JLCPCB Part #
C2547428
Description
14.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS