RN73H1ETTP1430C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1430C50
JLCPCB Part #
C4081126
Description
143Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS