RN73H1ETTP1422C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1422C25
JLCPCB Part #
C2536274
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS