RN73H1ETTP1420F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1420F50
JLCPCB Part #
C2515059
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS