RN73H1ETTP1402F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1402F25
JLCPCB Part #
C4143121
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS