RN73H1ETTP1381C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1381C25
JLCPCB Part #
C2536958
Description
1.38kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS