RN73H1ETTP1381B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1381B50
JLCPCB Part #
C4277125
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS