RN73H1ETTP1353F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1353F50
JLCPCB Part #
C2515705
Description
-55℃~+155℃ 135kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS