RN73H1ETTP1353B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1353B50
JLCPCB Part #
C2536190
Description
135kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS