RN73H1ETTP1300F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1300F50
JLCPCB Part #
C3934733
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS