RN73H1ETTP1300C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1300C50
JLCPCB Part #
C2537119
Description
130Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS