RN73H1ETTP1293C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1293C50
JLCPCB Part #
C4145907
Description
-55℃~+155℃ 129kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS