RN73H1ETTP1210C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1210C50
JLCPCB Part #
C2537260
Description
121Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS