RN73H1ETTP1202D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1202D50
JLCPCB Part #
C4297649
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS