RN73H1ETTP1180C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1180C25
JLCPCB Part #
C2535351
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS