RN73H1ETTP1153F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1153F25
JLCPCB Part #
C2515845
Description
115kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS