RN73H1ETTP1153B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1153B25
JLCPCB Part #
C2535387
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS