RN73H1ETTP1152B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1152B50
JLCPCB Part #
C2641501
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS