RN73H1ETTP1150D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1150D10
JLCPCB Part #
C2545136
Description
115Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS