RN73H1ETTP1142C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1142C50
JLCPCB Part #
C2547371
Description
11.4kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS